NOVINKA! WinZip®24

Pomocí nejlepšího a nejpoužívanějšího programu pro kompresi můžete rychle a snadno komprimovat, chránit, spravovat a sdílet soubory.

  • Dekomprese všech běžných formátů souborů
  • Komprese souborů pro snížení velikosti příloh e-mailů
  • Ochrana souborů se šifrováním na úrovni bankovnictví
  • Přístup a správa souborů na počítači, v síti a cloudu
  • Připojení ke službám Dropbox, Google Drive, OneDrive a dalším...
VYZKOUŠEJTE ZDARMA
OS Win 10 / 8 / 7 / Vista

Systémové požadavky

  • Windows 10
  • Windows 8
  • Windows 7
  • Windows Vista
  • Internet Explorer 8 nebo novější
NOVINKA! Rychlejší hledání souborů
Přestaňte hledat soubory na všech možných místech. Pomocí nové integrované funkce aplikace WinZip snadno a rychle najdete soubory v lokálním úložišti, v síti nebo ve vašem cloudovém úložišti, i když si nepamatujete, kam jste je dali.
NOVINKA! Kombinujte několik souborů PDF do jednoho souboru PDF
Pomocí aplikace WinZip Pro nebo Enterprise můžete kombinovat soubory PDF. Můžete převést několik souborů PDF do jednoho souboru PDF za účelem uložení, komprimování či sdílení. Můžete dokonce i uspořádat pořadí stránek v souboru PDF a následně je kombinovat a chránit pomocí bezpečnostních funkcí PDF aplikace WinZip.
NOVINKA! Využijte lepší kompresi Zipx
Komprimujte své soubory Zipx rychleji a s menší velikostí. Nová metoda komprese aplikace WinZip pro formát Zipx je založena na kompresi ZSTD. To znamená, že ji můžete použít k rychlejší kompresi a dekompresi mnoha typů souborů a dosáhnout lepší míry komprese než u metod DEFLATE a DEFLATE64.
NOVINKA! Připněte si oblíbené položky v podokně Soubory
Připněte si a používejte oblíbené soubory a složky v podokně Soubory aplikace WinZip. Podokno Soubory představuje pohodlný způsob správy, komprese a dekomprese souborů. Nyní můžete připnout své oblíbené místní, síťové cloudové soubory do části Rychlý přístup a používat je jediným kliknutím myší.
NOVINKA! Podpora rozšíření kontextové nabídky v podokně Soubory
Provádějte operace z rozšíření kontextové nabídky přímo z podokna Soubory. K získání lepší funkce Průzkumníka stačí přidat rozšíření do jeho kontextové nabídky. Podokno Soubory aplikace WinZip nyní podporuje tato rozšíření, již nemusíte chodit jinam, abyste mohli provádět operace, které dříve byly dostupné jen v Průzkumníku.
NOVINKA! Vytváření zálohovacích úkolů z Průzkumníka
Pomocí aplikace WinZip Pro nebo Enterprise můžete vytvářet zálohovacích úkolů z kontextové nabídky Průzkumníka. Stačí vybrat soubory v Průzkumníku systému Windows, vybrat možnost Vytvořit úkol aplikace WinZip a zvolit, kdy a jak často se má úkol spouštět. Aplikace WinZip vás provede všemi funkcemi komprese, uložení vybraných souborů, možnostmi upozornění a sdílení.
VYLEPŠENÍ! Efektivnější řízení nepoužívaných souborů
Nastavte si časový plán, kdy má nástroj Čistič aplikace WinZip v počítači, síti nebo cloudovém úložišti vyhledat uložené soubory, které jste delší dobu nepoužili. Poté můžete rozhodnout, zda je chcete odstranit, komprimovat nebo přemístit jinam. Můžete také použít novou možnost Ignorovat, aby soubory, které nechcete vyčistit, již nebyly označovány. A uživatelé aplikací WinZip Pro a Enterprise si mohou vytvářet své vlastní čističe s upravenými filtry.
VYLEPŠENÍ! Získejte vylepšený výkon s přímým přístupem
Pomocí funkce Přímý přístup aplikace WinZip můžete zvýšit výkon souborů Zip uložených v cloudovém úložišti díky tomu, že jsou v případě práce s těmito soubory stahovány pouze potřebné části souborů. Čím větší je soubor Zip, tím znatelnější bude zvýšení výkonu. Funkce Přímý přístup stahuje další části souboru Zip na pozadí a má je připraveny, až vyberete soubory k rozbalení nebo zobrazení.
VYLEPŠENÍ! Snadné přepínání mezi soubory Zip a Zipx
Nyní můžete pomocí jednoduchého přepínače vybírat mezi vytvořením souborů Zip nebo Zipx. A až budete připraveni obsah uložit, můžete vybrat uložení souboru ve formátu Zip nebo Zipx.
VYLEPŠENÍ! Využijte rozšířenou cloudovou podporu Enterprise
Uživatelé aplikace WinZip Enterprise mohou využít cloudové služby Enterprise. Cloudové služby s lepším řízením a nastavením pro firemní práci s podporou funkcí WinZip nyní zahrnují služby jako OpenStack a SwiftStack a soubory s přihlašovacími údaji a podporují poskytovatele cloudových služeb, Alibaba, Wasabi, HP, Oracle, Azure, WebDAV, CenturyLink, IONOS a OVH.